Wymiana Bitcoin na PLN – jak to zrobić szybko?

Ostatnio wymiana Bitcoin na PLN to popularna czynność. Ci, co chcą zarobić na wymianie kryptowalut śpieszą się, póki jest tendencja wzrostowa. Bardzo dużo inwestorów chce wymienić BTC na PLN i to z różnych powodów. Jedni kupili mądrze kiedy było bardzo tanio i zarobią sporo pieniędzy, a drudzy kupili drogo i chcą się odegrać, póki jest okazja. Trzecia grupa to handlarze, którzy czekają tylko na szybkie zmiany kursów. Czwarta grupa to „long term-y”, do której i ja się zaliczam. Jaram się, że cena Bitcoina rośnie, ale trzymam jak najdłużej, bo wiem, że może jeszcze urosnąć. Jeżeli zależy Ci na wymianie kryptowaluty na złotówki z jakiegokolwiek powodu to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Ten sposób jest sprawdzony przeze mnie osobiście, tak więc polecam go z czystym sumieniem.

zyjinaczej-instagram-wymiana-bitcoin-na-pln-jak-to-zrobic-szybko-1

WYMIANA BITCOIN NA PLN – WIEM JAK TO ZROBIĆ

Pamiętaj, że każde zarobione pieniądze w świetle prawa powinny być opodatkowane, ale czy tak będzie to już zależy od Ciebie. Podczas gdy Urząd Skarbowy zastanawia się, w jaki sposób opodatkować krypto, my zajmijmy się wypłatą należnych pieniędzy. Sklep internetowy i płatność w Bitcoinie to już częsty widok, tak więc najłatwiej skorzystać z pieniędzy w którymś z serwisów akceptujących BTC jako środek płatniczy. Jeżeli przyjemniejszy jest zapach gotówki, to koniecznie czytaj dalej.

Gdzie wymienić Bitcoin na złotówki?

Mieszkam w Polsce dlatego mnie zazwyczaj interesuje wymiana kryptowalut na PLN. Kliknij ten link, a w wyniku tego przeniesiesz się do internetowego kantoru. Jest tam możliwy handel wymienny kryptowalutami w zamian za złotówki. Nie ma tam nic trudnego do wykonania. Wystarczy rejestracja, kilka kliknięć i numer konta, na które przelać polskie złote. Ponieważ jest to poważna firma i ma siedzibę w Katowicach, łatwo było mi zweryfikować ich istnienie. Byłem tam osobiście i jeśli potrzebuję kupić lub sprzedać Bitcoin, lub Ethereum, to korzystam z ich usług.

Link do kantora: Kliknij tutaj

Jak wymienić Bitcoin na pieniądze EUR lub USD

Sporo czytelników, którzy chcą zarobić w internecie pochodzą zza granicy, dlatego uważam, że koniecznym jest pokazać sposób wymiany kryptowalut na inne pieniądze. Podobnie jak w poprzednim sposobie jest jedno miejsce gdzie można tego dokonać. Co ciekawe Bitcoina można wymienić na Euro, Dolary lub inne waluty fiduracyjne. Można wymienić krypto na akcje realnych firm takich jak Google czy Amazon – to jest dla mnie mega ciekawe rozwiązanie. Ze względu na tytuł artykułu mnie interesuje jak zamienić kryptowalutę na pieniądze. Jeden z najstarszych portfeli i miejsc wymiany kryptowalut – Coinbase.

Link do kantora: Kliknij tutaj

PS. Skorzystaj z powyższego linku, żeby dostać kryptowaluty za darmo. Jeśli zarejestrujesz się z promocyjnego linku, którego wkleiłem i kupisz lub sprzedasz jakąkolwiek krypto dostaniemy oboje po 10$ od firmy.

Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram YouTube Pinterest
%d bloggers like this: