Responsywne strony internetowe i dynamiczne wyświetlanie

Dobre strony internetowe, w dzisiejszych czasach, to responsywne strony internetowe oraz takie, które są jednocześnie dynamiczne. Nie wiesz co to znaczy responsywna strona internetowa? W pierwszej kolejności należy pamiętać, że żyjemy w okresie ogólnodostępnego internetu i korzysta z niego prawie każdy, na różnych platformach i różnych urządzeniach. Strony www można przeglądać na laptopie, smartfonie, tablecie, telewizorze, a nawet dzięki lodówkom ze wbudowanym wyświetlaczem i routerem Wi-Fi. Istotnym elementem każdego z tych sprzętów jest wyświetlacz oraz jego rozdzielczość i wymiary. Inny jest rozmiar monitora w PC, a inny w smartfonie. Responsywna strona internetowa skonstruowana jest w taki sposób, że dopasuje się do wielkości wyświetlacza automatycznie, bez konieczności angażowania użytkownika.

Responsywna strona wyświetlana na różnych urządzeniach

Idealna responsywna strona — jak ją stworzyć?

Strony RWD (Responsive Web Design) tworzy się „z automatu”. Domyślnie responsywne strony internetowe muszą wyświetlać się poprawnie na każdym urządzeniu. Wstawiając zdjęcie, tekst lub inne elementy określam ich parametry i informację jak powinny zachować się na wyświetlaczu o konkretnym rozmiarze. Dzięki temu nie trzeba kilkunastu wersji strony dla zróżnicowanych sprzętów. Wszystkie wykonane przeze mnie strony są responsywne i daję na to gwarancję. #tymsiewyrozniam

Responsywne strony internetowe i sklepy online – przykłady

Stworzony sklep internetowy dla firmy Softline Nadarzyn
Responsywny sklep internetowy umożliwiający zakupy nawet na smartfonie

Softline

Sklep internetowy z odzieżą dla pewnych siebie pań w rozmiarze XXL. To miejsce dla kobiet sukcesu oraz tych, które czerpią z życia to, co najlepsze i nie ulegają populistycznemu kultowi figury typu Barbie. To sklep online gdzie liczy się styl, klasa i aprobata do krągłości damskiego ciała.

sprawdź: www.softline-xxl.com

Stworzony sklep internetowy dla firmy Softline Nadarzyn
Responsywna strona firmowa pełniąca funkcję wizytówki online

JDMilling

Firmowa strona dla przedsiębiorstwa z branży obróbki powierzchniowej metali. Elastyczna wizytówka, która poprawnie zaprezentuje możliwości i zakres usług zakładu. Jest to stworzona strona dla firmy gdzie milimetr błędu, jak w obrabiarce CNC, nie wchodzi w grę. Zasady są twarde jak stal!

sprawdź: www.jdmilling.pl

Jak sądzisz, czy responsywne strony internetowe są ważne?

Facebook Twitter Instagram YouTube Pinterest Spotify