Ochrona przed siecią 5G – sposoby (nie)skuteczne

Ochrona przed siecią 5G pojawiła się szybciej niż sama sieć w Polsce. Jeszcze ciekawsze jest to, że sposoby na zakłócanie fal są sprzedawane w sieci. Mimo że dopiero kilka telefonów obsługuje i odbiera na tych częstotliwościach. Wniosek jest jeden, stary jak świat: jeśli są kupujący, to musi być towar, który chcieliby kupić. Na nieszczęście przeciwników sieci 5G w Polsce jest bardzo dużo, czyli na całym świecie musi być ich ogromna ilość. Głównymi problemami według przeciwników są: negatywny wpływ na zdrowie oraz sterowanie myślami. Tym bardziej że według Japonii nadajniki 5G powinny znajdować się na każdej sygnalizacji świetlnej. Dlatego ochrona przed siecią 5G musiała się pojawić.

Sceptycy i strach przed nowym występuje od zawsze. Ciekawe jest to, że większość przeciwników to ci sami ludzie, którzy protestowali przeciwko 3G i LTE. Brak zachorowań związanych z poprzednimi generacjami sieci komórkowych wcale ich nie zniechęca. Wręcz przeciwnie, napędza i popycha do coraz bardziej radykalnych sposobów walki. Kilka dni temu spłonął nadajnik 5G sieci Play w Łodzi, ale takie incydenty mają miejsce w całej Europie. Swoją drogą w Polsce tylko kilka miast ma zasięg 5G: Warszawa, Łódź, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław i Katowice.

Zapisz się do Newslettera

Nie ominie Cię żaden post! Obiecuję, że możesz się wypisać.

Proszę czekać...

Dzięki wielkie za zapisanie się do newslettera.

ochrona-przed-siecia-5g-na-pendrive

Ochrona przed siecią 5G na pendrive

Tarcza przeciwko sieci 5G, bo tak można tłumaczyć nazwę urządzenia, które ostatnio zrobiło furorę, kosztuje ok. 1400 zł. Nie dużo, biorąc pod uwagę komplikacje związane z chorobami, jakie 5G (podobno) może wywołać. 5GBioShield to w skrócie holograficzny, nanowarstwowy katalizator, który ma działać jak tarcza przeciwko rzekomo szkodliwym promieniowaniem sieci 5G na pendrive. Tak więc ekipa Pen Test Partners wzięła ten pendrive i przetestowała go. Okazało się, że tarcza przeciwko nowej sieci to zwykła pamięć, zwykła lipa. Taką samą można kupić w chińskim markecie za kilka groszy… i efekt będzie ten sam. Zapytano dyrektorkę projektu o odniesienie się do wyników testu Pen Test Partners. Co odpowiedziała?

Trudno jest poważnie traktować tę ocenę, ponieważ najwyraźniej nie zbadano faktów w żaden sensowny sposób... Jesteśmy w posiadaniu wielu informacji technicznych, z dużą ilością zapasowych badań historycznych… Jak możesz zrozumieć, z oczywistych powodów nie jesteśmy upoważnieni do pełnego ujawnienia wszystkich tych poufnych informacji stronom trzecim.

Tak, to wygląda na prawdę legitnie. Innej odpowiedzi nie można się było spodziewać. Przecież to tajemnica handlowa i ktoś mógłby wykorzystać technologię tej magicznej tarczy niezgodnie z przeznaczeniem.

Ochrona przed siecią 5G na Allegro

Ochrona przed siecią 5G na pendrive zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Okazuje się, że w Polsce kreatywność „sprzedawców” jest równie wielka. Na szczególną uwagę zasługuje Chembuster Nano 5G Emerald. Składa się on z 25 kg szmaragdów, rurek miedzianych i prawdopodobnie wiórów wszelakiego złomu. Wszystko to sprawia, że tarcza ochronna przeciwko sieci 5G ma zasięg aż 100 km! Jestem w stanie uwierzyć, że na takim obszarze znajdzie się kilku psychosceptyków na zrzutkę, bo takie cudo kosztuje jedynie 3700 zł. Oczywiście urządzenie poprawia zdrowie i posiada następujące działanie:

  • bardzo pozytywny wpływ na nasze środowisko, na wszystkie organizmy żywe, faunę i florę;
  • neutralizuje strefy geopatyczne, (uskoki tektoniczne, cieki wodne, podmokły teren);
  • przekształca strefy psychosomatyczne, likwiduje lęk, stres, napięcie i negatywne relacje międzyludzkie;
  • zobojętnia i transformuje smog elektromagnetyczny. Zabezpiecza nas przed negatywnymi skutkami systemów radarowych, nadajników telewizyjnych i radiowych, nadajników Wi-Fi, elektrowni, transformatorów i sieci energetycznych;
  • harmonizuje i czyści wodę, przedłuża trwałość i poprawia jakość żywności;
  • pomaga w bezsenności i poprawia jakość snu.

Biorąc to pod uwagę, to naprawdę taka kwota to okazja. A co jeśli sprzedawca napisze, że ten twór chroni przed przerażającymi skutkami chemtrailsów? No nic tylko brać na raty 0%. Z opisu można wyczytać:

Urządzenie za sprawą chembusterów z technologią nano czyści niebo z chemicznych oprysków oraz chroni przed wysokimi częstotliwościami GSM w tym 5G emitowanymi przez stacje BTS – stacje bazowe telefonii komórkowej. Łączy w sobie technologię Reicha i Crofta – Orgon oraz technologię Keshe – Plazma.

ochrona-przed-siecia-5g-chembuster-nano

O co chodzi z tą siecią 5G?

Wprowadzenie sieci 5G według jej projektantów, ma przede wszystkim przyśpieszyć wymianę danych między urządzeniami, które są sporo oddalone od siebie. Zauważyć trzeba, że przełomowa sieć 3G wprowadziła wideorozmowy, ściąganie danych w telefonach pakietami danych, a nie zwiększenie prędkości. Dopiero sieć 4G zwiększyła prędkość przesyłu danych w sieci szerokopasmowej. Następna generacja robi dokładnie to samo, a wszystko po to, żeby pomóc w życiu, a nie żeby nas kontrolować. Szybkie płatności przy pomocy Bitcoina na smartfonie za nowe gry, rozwój Internetu Rzeczy (loT), ultraniezawodna łączność o niskich opóźnieniach nie byłaby możliwa gdyby używać przestarzałych technologii.

Przerażające efekty sieci 5G

Nie przeraża mnie sama sieć 5G ani wspomniane chemitrailsy. Lęk budzi we mnie naiwność i łatwowierność ludzi. Wydaje mi się, że zbyt dużo ludzie bierze na serio każdą informację, która usłyszy w TV lub przeczyta na Facebooku (niestety niebieski portal to wylęgarnia fake newsów). Ciekaw jestem, kto kupuje takie przedmioty do ochrony przed 5G, bo z doświadczenia wiem, że sporo ludzi nie potrafi złożyć zamówienia w sklepie internetowym, a jednak potrafi znaleźć taki produkt w otchłani internetu. Nie chcę robić tym produktom reklamy. Chcę ludzi ostrzec, że tego typu sprzęty to nic więcej jak naciąganie naiwnych i wmawianie im nieprawdy. Przecież jedzenie z mikrofalówki też miało być radioaktywne i powodować chorobę popromienną, ale to pewnie też jedna z teorii sceptyków 5G…

Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram YouTube Pinterest
%d bloggers like this: