O mnie

Rafał „Rafen” Jakubowski

Jestem freelancerem, a moje główne zajęcie to projektowanie stron i sklepów internetowych. Projekty, które realizuję, są oparte o znany system WordPress. Do obsługi sklepu internetowego używam jego rozszerzenia, czyli WooCommerce.

Na co dzień pracuję w sklepie internetowym i zajmuję się jego administracją. To właśnie dlatego, że łączę pracę z zainteresowaniem, jestem w stanie zaproponować Ci moje usługi. Tworzenie stron www stało się dla mnie sposobem na zarabianie i moim hobby. W wyniku tego piszę blog o zarabianiu w internecie i prowadzeniu biznesu online.

Moje usługi

Oferuję swoje usługi w szeroko pojętym przygotowaniu strony internetowej dla firm lub osoby prywatnej. Jestem w stanie przygotować wszystko „od A do Z”, od kupna domeny i hostingu, aż po uruchomienie serwisu, tak aby był widoczny w internecie. W związku z tym klient nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy. Swoje umiejętności, zaś popieram doświadczeniem zdobytym podczas pracy i ukończonymi szkoleniami.

Sklepy Online

Sklep internetowy zbudowany na platformie WooCommerce to jedne z najprzyjemniejszych w obsłudze sklepy, które pozwalają na sporą customizację, a także nieograniczone możliwości.

Strony Internetowe

Projektuję strony na systemie WordPress, używając do tego przygotowanych wcześniej motywów lub wdrażam indywidualnie dobrany, który spełni oczekiwania klienta co do określonej funkcjonalności.

Pozycjonowanie Stron i SEO

Dynamiczna i nowoczesna responsywna strona. Wstępnie przygotowana pod pozycjonowanie i zindeksowana w najpopularniejszej wyszukiwarce Google. Następnie wpięta do Search Console i Analitics.

Copywriting

Wartościowe treści na stronę, ciekawe wpisy na blog oraz angażujące opisy produktowe dla sklepu internetowego. Stworzę również post na social media lub przygotuję i wyślę mailing.

Grafika Komputerowa

Obróbka zdjęć produktowych lub banery reklamowe do sklepu internetowego. Proste logo firmy, a nawet krótkie intro na kanał YouTube. Prezentacje dla klientów lub projektowanie ulotek.

Dlaczego warto mi zaufać?

Przede wszystkim, dlatego, że rozliczamy się dopiero w momencie kiedy zlecenie jest przygotowane w całości. Dla zwiększenia zaufania możemy rozliczyć się poprzez platformę dla freelancerów.

Co wyróżnia mnie na tle innych?

Szukam jak najtańszych rozwiązań, które będą najbardziej przyjazne klientowi oraz nie wdrażam rozwiązań, które nie są zaakceptowane przez klienta. W efekcie tego zleceniodawca ma pełną kontrolę nad finalnym wyglądem strony.

Ile czasu zajmuje mi przygotowanie strony?

W zależności od tego czy strona ma być oparta na gotowym szablonie i czy mam ją uzupełnić treściami, są różne czasy realizacji. Jeżeli masz domenę i hosting, to nową stroną możesz cieszyć się kilka godzin od zaksięgowania zaliczki. Jeżeli pracy jest więcej, to nie trwa to więcej niż 7 dni roboczych.

Ile kosztuje strona internetowa?

To również zależy od oczekiwań klienta co do funkcjonalności i dostarczonych materiałów. Prosta strona wizytówka na kupionym szablonie z opłaconym hostingiem i domeną na rok to koszt ok. 500zł

Czy wystawiam fakturę VAT?

Nie prowadzę działalności, ale możemy rozliczyć się poprzez portal dla freelancerów, który taką fakturę wystawi jako pośrednik. Wtedy do podanej przeze mnie wyceny należy doliczyć podatek i prowizję dla pośrednika.

Co jeśli po uruchomieniu strony coś będzie trzeba zmienić?

W razie potrzeby zajmuję się również administracją i zarządzaniem stronami dla klientów. Wtedy ja zajmuję się wdrażaniem nowych treści oraz ewentualnie ich przygotowaniem. Gdybyś nie chciał moich usług, mogę Cię przeszkolić z zarządzania witryną.

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Strona www zwiększa wiarygodność i podnosi prestiż każdej istniejącej firmy. Poza tym dobra strona firmowa ma globalny zasięg, czyli dużo większy niż np. ogłoszenie w lokalnym serwisie.

Dlaczego strona internetowa jest lepsza od Facebooka?

Twoja strona internetowa należy do Ciebie i Ty o niej decydujesz. Facebook i inne portale są prywatne i w każdej chwili mogą one zniknąć wraz z Twoim profilem tak jak np. Nasza-Klasa. W przypadku gdyby padł hosting, zawsze masz kopię zapasową i możesz wgrać stronę na inny serwer.

Facebook Twitter Instagram YouTube Pinterest Spotify