Darmowe kryptowaluty z Coinbase Earn

Kolejny sposób na darmowe kryptowaluty. Giełda Coinbase jest to ciekawa alternatywa dla większości giełd, ponieważ jako jedna z pierwszych, która dawała zarobić nowym użytkownikom bez inwestycji, a darmowe kryptowaluty są zawsze mile widziane. Coinbase to bezpieczna platforma, której główne zadanie to pomagać w kupnie i sprzedaży kryptowalut. Oczywiście pełni funkcję walleta i pozwala na przechowywane swojego kapitału. Jej początek przypada na 2012 rok i jest pomysłem Briana Armstronga (Prezes zarządu) oraz Freda Ehrsama. Jej siedziba znajduje się w San Francisco (USA).

Co oferuje Coinbase?

Jak wspomniałem Coinbase to przede wszystkim możliwość kupowania kryptowalut. Posiadając kartę kredytową lub konto w Euro możesz zakupić m. in. Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC) oraz Litecoin (LTC) i moje ulubione Basic Attention Token (BAT) i Stellar Lumens (XLM) podczas gdy inne giełdy w większości oczekują wpłat już w konkretnej kryptowalucie. BAT jest powiązany z przeglądarką Brave, którą szczerze polecam, a Stellar ostatnio bardzo często go rozdają w różnych airdropach.

Ciekawą opcją jest, po skonfigurowaniu zakupów dzięki karcie kredytowej, możliwość zakupów cyklicznych, czyli możesz ustawić automatyczne zakupy za dowolną kwotę w dowolnym momencie, np. po wypłacie🤫💵. Jest to fajna sprawa kiedy chcesz ulokować gdzieś swoje środki, a jesteś zabiegany.

Dostęp do Twoich zasobów masz z poziomu komputera, jak i aplikacji na smartfona, i to z tego powodu ta aplikacja jest bardzo uniwersalna. Dodatkowo twórcy oferują niezależny wallet, który pozwala na błyskawiczne przenoszenie środków między giełdą a portfelem.

zyjinaczej-pl-coinbase-wallet-na-darmowe-kryptowaluty

Zarabianie z Coinbase

Niezaprzeczalnym atutem jest to, że Coinbase pozwala zarabiać swoim użytkownikom również bez inwestycji. Pierwszym sposobem jest system rekomendacji. Jeśli polecisz Coinbase komuś i zrobi on zakupy za 100$ to Ty i on otrzymacie bonus w wysokości 10$ każdy. Drugi sposób i według mnie bardziej godny uwagi, to Coinbase Earn. Po zalogowaniu się, w odpowiedniej zakładce widoczne są quizy na temat dostępnych na Coinbase kryptowalut.

Jak działa Coinbase Earn?

Darmowe kryptowaluty zdobywane dzięki Coinbase Earn lądują bezpośrednio na Twoim wallecie, dlatego jest to rozwiązanie niezwykle łatwe. Są one zarabiane w prosty i ciekawy sposób. Ze względu na ten fakt dałem się wciągnąć i sam tak zarabiam i z pewnością będę to robić, póki jest okazja!

Obejrzyj wideo

Zobacz ciekawe video, które zapozna Cię z konkretną kryptowalutą.

Ukończ quiz

Po każdym filmie jest krótki test sprawdzający co zapamiętałeś

Zarabiaj krypto

Ukończony quiz gwarantuje Ci odpowiednią nagrodę.

Zacznij dzisiaj

Możliwość zarabiania w ten sposób jest ograniczona czasowo.

Zarejestruj się i w związku z tym otrzymuj darmowe kryptowaluty!

Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram YouTube Pinterest
%d bloggers like this: