Darmowe filmy online na Amazon Prime. Promocja w Play!

Darmowe filmy online w Amazon Prime na 6 miesięcy! Czy to fejk? Ja wiem, że nie. Sprawdziłem osobiście to, co można przeczytać na blogplay.pl. Dlaczego to opisuję skoro to nie biznes i nie można na tym zarobić? A no dlatego, że normalnie usługa kosztuje 25zł/msc. Uważam, że każda złotówka zaoszczędzona to złotówka zarobiona. Każdy, kto posiada abonament w Play, dostał darmowy dostęp do Amazon Prime Video. Poza tym Amazon przyjmuje płatności w Bitcoinie. A z racji, że lubię darmowe kryptowaluty i różne usługi, to jestem bardzo zadowolony z tego posunięcia oraz zaskoczony jego warunkami…

lista-seriali-na-amazoon-prime-online

Amazon Prime – darmowe flimy i seriale online

Co to jest Amazon Prime? Nie ma co się rozpisywać, bo odpowiedź jest bardzo prosta. Jest to legalne źródło, gdzie możesz obejrzeć darmowe filmy i seriale online (dzięki sieci Play). Taki odpowiednik HBO Go i Netflixa tylko, że stworzony przez Amazon. Nie mam zamiaru porównywać tych witryn, bo darmowy Amazon Prime na 6 miesięcy jest tematem tego posta. Należy wspomnieć o korzyściach z użytkowania tego portalu:

Oglądasz kiedy i na czym Ci wygodnie

Amazon Prime jest dostępny na komputery, tablety i smartfony. Jest również aplikacja na Android TV!

Oglądasz swoje ulubione video offline

Ściągnij ulubiony film na dysk swojego urządzenia i możesz oglądać go wszędzie, gdzie tylko je zabierzesz.

Oglądaj oszczędzając transfer danych

Amazon Prime automatycznie przełączy jakość filmu jeśli przełączy Cię na transfer danych z sieci.

Amazon Prime Video na 6 miesięcy od Play!

Teraz taką możliwość dajemy każdej osobie, która posiada u nas ofertę abonamentową! Aktywacja promocji możliwa jest od dzisiaj dla osób z abonamentem na usługę głosową lub telewizyjną, a od poniedziałku możliwość aktywacji uzyskają także osoby z abonamentem na nasz internet.

blogplay.pl

Promocja w Play to bardzo ciekawa opcja na spędzenie kwarantanny, a nawet i sporej ilości kolejnych weekendów po niej. Nie tak dawno ogłoszono epidemię koronawirusa w Polsce. Wszyscy powinniśmy zostać w domu. Wszyscy nawołują #zostanwdomu. Fioletowa sieć komórkowa postanowiła umilić swoim klientom ten czas, no bo przecież ile to można dzwonić do teściowej…

Abyś miał możliwość oglądania darmowych filmów i seriali za darmo, trzeba aktywować usługę i dokonać rejestracji na koncie Amazon (jest na to 30 dni), żeby wszystko ruszyło, tak jak powinno. No i to tyle! Można oglądać filmy i seriale przez 6 miesięcy za darmo. Tak więc nawet gdyby przedłużono kwarantannę, jesteśmy zabezpieczeni przed nudą. Po tym okresie wystarczy kliknąć, rezygnację i to wszystko. Natomiast w razie chęci można przedłużyć korzystanie z Amazon Prime Video. Miesięczny abonament kosztuje 25zł. Wydaje się stosunkowo nie dużo, biorąc pod uwagę tytuły, jakie można tam obejrzeć. Nie ma przeciwwskazań, żeby wyłączyć usługę w każdej chwili.

Darmowy Amazon Prime oferuje sporo!

Jakość filmów i płynność podczas oglądania na Huawei P20 Lite i internecie LTE z Play jest naprawdę super! Oglądałem seriale oraz filmy online i automatyczna zmiana jakości przy utracie połączenia LTE jest dla mnie ekstra, bo nie tracę wątku podczas przycinki.

Osobiście uważam, że jeśli posiadasz abonament w Play, to koniecznie uruchom tę usługę. Chociażby dlatego, że biblioteka oferowanych filmów jest spora i bardzo ciekawa. Poniżej przedstawiam listę kilku bardzo ciekawych produkcji, które znalazłem podczas testowania darmowych filmów online na Amazon Prime.

 • The Boys
 • Świat Według Bundych
 • Biuro
 • Kill Bill
 • Shrek
 • Fear the Walking Dead
 • Star Trek: Picard
 • Man of Fire
 • Ojciec Chrzestny
 • Cast Away – poza światem
 • i wiele innych…

Jak oglądać filmy online za darmo w Amazon Prime?

Według wpisu na blogu Play można aktywować usługę na kilka sposobów: przez aplikację Play24 lub na swoim PLAY NOW TV BOXie. Ja nie posiadam urządzenia od Play, jakim jest TV BOX. Natomiast mam w telefonie apkę Play24, dzięki której zarządzam swoimi usługami w ramach abonamentu. Autentycznie wystarczyło kliknąć „Dla Ciebie > Telewizja i video > Dalej…”, a później utworzyć konto w aplikacji Prime Video – wszystko na smartfonie. Co istotne dezaktywacja usługi też odbywa się poprzez aplikację w Play24, a to bardzo ułatwia sprawę, bo ja naprawdę nie lubię pamiętać gdzie i kiedy mam przeklikać, żeby wyłączać promocje.

Nie ma co ukrywać, promocja w Play na darmowe filmy Amazon Prime jest stworzona dla wszystkich, którzy lubią usiąść przed ekranem z misą popcornu i obejrzeć ciekawe kino. Nie mam zamiaru wydać opinii czy jest lepszy od HBO Go, czy Netflix. Na pewno jest doskonałym uzupełnieniem tych dwóch. A jeśli zastanawiałeś się, który z nich wybrać, to pooglądaj Amazon Prime i zaoszczędź trochę pieniędzy, przez te pół roku oglądając darmowe filmy i seriale online

Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram YouTube Pinterest
%d bloggers like this: