Darmowa kryptowaluta CDL. Jak je dostać?

Giełda CoinDeal rozdaje swoje tokeny. Darmowe 100 monet CDL każdy użytkownik giełdy dostaje za free. Darmowa kryptowaluta to dobry pomysł, żeby zarobić. Z historii znamy całkiem sporo giełd, które wypuściły swój Token i urósł on do całkiem niezłej ceny. Najbardziej znany przykład to BNB, czyli token giełdy Binance. Kiedy ruszali, z tym przedsięwzięciem był on wart kilka centów, a teraz… Na Coinmarketcap dzisiaj jest wart 37,04 $ USD. A teraz sobie wyobraź, że za 2-3 lata będzie tyle wart jeden CDL. W prostym rozrachunku zyskasz 3704 $ USD, bo ta kryptowaluta jest darmowa! Oczywiście, że nie ma gwarancji takiej ceny, ale również nie mam pewności, że jego cena nie będzie wynosić, np. 124,87 $ USD.

darmowa kryptowaluta na giełdzie coindeal
Jeśli nie masz jeszcze konta na giełdzie CoinDeal to kliknij w banner

O giełdzie Coindeal pisałem już wcześniej. Potrafi zaskakiwać. Tym razem rozdają kryptopieniądze. Darmową kryptowalutę otrzyma jedynie 450.000 użytkowników giełdy CoinDeal. Warto się śpieszyć, bo to wcale nie tak dużo, a znając pospolite cebulactwo u nas, to niektórzy będą próbować oszukiwać. Uwierz, znam takie przykłady. Darmowe tokeny rozdawane są w celach promocyjnych. Po co w ogóle giełda tworzy swoje tokeny? Ma to być uniwersalna waluta, dzięki której będzie można kupować i wymieniać inne krypto. Zazwyczaj takie transakcje są obarczone mniejszymi opłatami i prowizjami, bo przecież na tym giełda zarabia.

Poniżej przedstawiam video instrukcję jak otrzymać te tokeny. Cały proces nie powinien nikomu przysporzyć problemów. Oczywiście w razie wątpliwości służę pomocą na messengerze. Pamiętaj o dwóch rzeczach: musisz mieć konto na CoinDeal i kto pierwszy ten lepszy!

Jak odebrać darmowe tokeny? Te video pokaże jakie to łatwe!
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram YouTube Pinterest
%d bloggers like this: