CDL token cena, ranking i jego korzyści

Token giełdy Coindeal CDL był rozdawany do 12 listopada. CDL token i cena jednej sztuki były niewiadomą. To właśnie wtedy ruszył rynek CDL/BTC. Przed tym dniem każdy użytkownik mógł otrzymać pakiet promocyjnych tokenów. Sposób, w jaki otrzymać darmowe tokeny CDL opisywałem tutaj. Kryptowaluta CDL jest wewnętrzną monetą tejże właśnie giełdy. Należy pamiętać, że ten sposób płatności przynosi wiele korzyści jego użytkownikom.

banner reklamowy giełdy coindeal

CDL token i jego korzyści

obniżaj prowizje

Im więcej tokenów CDL posiadasz, tym niższe fee za transakcję. Każdy token zbliża Cię do darmowych transakcji. Jeśli będziesz mieć 150 000 CLD wtedy fee wyniesie 0%!

zarabiaj głosując

Na Coindeal można głosować na nowe kryptowaluty, aby te się pojawiły na niej. Jeśli masz 100 CDL, to Coindeal za każdy oddany głos Cię nagrodzi.

zyskuj polecając

Kiedy polecasz właśnie tę giełdę innym osobom, otrzymujesz prowizję. Im więcej tokenów CDL masz na swoim koncie, tym większą prowizję dostajesz od giełdy.

nabywaj profity

Coindeal oferuje swoim użytkownikom wiele specjalnych opcji i udogodnień do wykupienia, np. konto premium i listing swoich coinów. Teraz zapłacisz za to tokenem CDL.

cena tokena cdl na giełdzie coindeal

CDL token – cena teraz

Myślę, że 14 dni od startu to dobry czas, żeby przyjrzeć się bliżej cenie tokena CDL. Coinmarketcap nie ma na listingu tokena CDL. Natomiast znajdziemy go na Coinpaprika.com. Na dzień dzisiejszy jest on na 600 pozycji wszystkich notowanych kryptowalut. Oto co można zobaczyć na wykresie jego ceny.

Jak łatwo zauważyć dynamiczny wzrost cen mamy za sobą. Kto otrzymał tokeny 12 listopada i sprzedał je 2 dni później, na pewno nie żałował. Cena tokena CDL poszybowała do góry, to normalne po otwarciu rynku. To zawsze dobra okazja, żeby sprzedać z dobrym zyskiem. Po wyprzedaniu znacznej części tokena zaczęło się odkupowanie. Przełom 15 i 16 listopada to duże zainteresowanie tokenem a wraz z tym zwyżka ceny. Od tego czasu cena kryptowaluta CDL ciągle taniała. Pojedyncze odbicia cen zdarzały się po drodze, jednak nie zrobiło to większego wrażenia na rynku. Cena topniała z każdą godziną. Aż do 26 listopada, kiedy to się ustabilizowała. Na dzień dzisiejszy cena tokena CDL to 0,144423 zł. To i tak dużo większa niż na starcie 0,085158 zł. Tak więc na pewno kto kupił na starcie i nawet sprzedał po dużych spadkach i tak jest do przodu kilkadziesiąt procent. Sądzę, że i tak warto kupić token CDL po tej cenie, bo jego cena na pewno pójdzie do góry.

Poniżej przedstawiam aktualne notowanie i cenę tokena CDL na Coinpaprika. Cena będzie się zmieniała w 30-minutowych interwałach. Jeśli chcesz umieścić taki widżet u siebie na stronie – napisz. Podpowiem jak to zrobić.

Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram YouTube Pinterest
%d bloggers like this: