100$ za darmo jako nagroda główna w konkursie

100$ za darmo do wygrania w konkursie na moim fanpage. Masz pierwszą okazję wygrać nagrodę o takiej wartości. Konkurs z nagrodami, który urządzam wraz z ExpressVPN jest bardzo prosty. Może w nim wziąć udział każdy kto ma trochę kreatywności i konto na Facebooku. Cały event z nagrodami zorganizowany jest z okazji przekroczenia 200 osób obserwujących Żyjinaczej na Facebooku. Dla mnie jest to świetna sprawa, bo mój blog się rozrasta i jest coraz bardziej doceniany. Tak więc nie marnuj czasu i sprawdź jakie są warunki konkursu.

100$ za darmo w konkursie facebookowym

O współpracy z ExpressVPN pisałem już wcześniej. Bliżej te oprogramowanie można było poznać w artykule na temat Smart Office. Ciekawostką jest to, że aplikacja ta pomaga nie tylko w biurach ale i na co dzień. Ja aktualnie mam subskrypcję, która pozwala mi chronić mój laptop, smartfon i smart TV. Przede wszystkim chroni moją anonimowość poprzez ukrycie mojego numeru IP, dlatego trudniej hakerom namierzyć mój komputer.

Pomyślałem, że bezpieczeństwo w internecie jest bardzo ważne i powinniśmy wszyscy mieć tego świadomość, a co za tym idzie warto urządzić konkurs którego tematem przewodnim będzie właśnie bezpieczeństwo i anonimowość w sieci. Tak więc zastanów się na tematem:

Dlaczego warto dbać o bezpieczeństwo w internecie i jakich programów używasz, aby zadbać swoje bezpieczeństwo w sieci?

Jeżeli już wiesz co odpowiedzieć na to pytanie to wkraczaj na mojego fanpage i działaj. Link do posta konkursowego znajdziesz niżej.

100-za-darmo-do-wygrania-w-konkursie-na-facebooku
W konkursie urządzanym razem z ExpressVPN do wygrania jest nagroda o wartości 100$

Co zrobić żeby wygrać 100$?

Zasady konkursu są na prawdę proste i niewymagające dlatego żebyście mieli jak największą szansę na wygraną. Wystarczy spełnić 3 warunki i gotowe. Nie trzeba wysyłać smsów, wpłacać gotówki czy opłacać abonamentu RTV.

  1. Polajkuj post konkursowy: tutaj link
  2. Udostępnij go na swojej tablicy.
  3. Odpowiedz w komentarzu do posta na pytanie: Dlaczego warto dbać o bezpieczeństwo w internecie i jakich programów używasz, aby zadbać swoje bezpieczeństwo w sieci?
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram YouTube Pinterest
%d bloggers like this: